Стань успішним разом з нами!

Навчально-виховний комплекс №70 - це загальноосвітня школа №70, клуб дітей з особливими потребами "Джерело", спортивно-туристичний клуб "Едельвейс"

Вітаю Вас Гість | RSS Место под блок


Головна » Новини »
СТК "Едельвейс" Клуб "Джерело"
Замовлення підручників

1 2 »
Завершився Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму в приміщеннях серед юніорів та дорослих, який відбувся 08-10 лютого у м. Вільногірськ. Запорізьку область представляло 3 делегації: КЗ "Центр туризму"ЗОР "Фенікс", СТК "Едельвейс" та зв'язка Мелітополь-Енергодар. Також у змаганнях брали участь команди з міст Київ, Кривий Ріг, Кам'янське, Верхньодніпровськ, Дніпро, Вільногірськ, пгт. Кринички, Солонянський район. 
Додав: Admin | Дата: 12.02.2019

8-9.02.2019р. пройшов Другий Чемпіонат ЗНВК№70 зі скелелазіння. Участь взяли понад 90 учасників нашого міста. Дистанції включали швидкість та важкість. Змагання показали, що місто має гарних скелелазів. Дякуємо за підтримку Запорізьку обласну федерацію спортивного туризму та наших друзів, які підтримали в організації та в участі у Чемпіонаті. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів організаторам.  ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 12.02.2019

Вітаємо наших туристів! ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 24.05.2018

30.04-01.05. 2018. Вихованці клубу "Едельвейс" здійснили вело-виїзд в с. Григорівка, на Панське озеро. Ключовою метою поїздки був в с. Приморське Жіночий монастир при Церкві Святого Миколая, покровителя всіх мандрівників. Монахиня Нас тепло зустріла і розповіла, про те що в церкві майже всі ікони старовинні і намальовані, і що вони означають. Поїздка була багата на гарні пейзажі: водороздели річки Конка, широке Каховське водосховище, красиві поля з курганами. Ми всі радимо вивчати нашу Запорізьку область - вона прекрасна !!!!
Додав: Admin | Дата: 02.05.2018

Пройшов 14 Чемпіонат областi з техніки пішохідного туризму на острові Хортиця. Команда "Едельвейс" зайняла Друге місце в загальному заліку та друге місце на на дистанції Кросс похід, третє місце на дистанції Особиста смуга перешкод. Вiтаємо учасників змагань та дякуємо організаторам за проведення Чемпіонату.  Дивитися всі фото >>>
 
Додав: Admin | Дата: 23.04.2018

30-31 березня пройшли обласні змагання з гірського туризму в м Вільнянськ Запорізької області. Вихованці СТК "Едельвейс" показали найвищі результати та отримали багато нагород та медалей. Вітаємо з успіхом спортсменів та тренерів Решетняк Л.В. та Хомякову О. 
Дуже вдячні спонсору змагань магазину "ФУТЕН", який завжди підтримує дитячий туризм в м.Запоріжжі. ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 05.04.2018

15 березня 2018 року на турбазі «Дніпрянка» пройшов очний етап I Обласного конкурсу на кращий туристсько-краєзнавчий гурток Запорізької області «Гурток-лідер 2017». Захід проводиться КЗ «Запорізький обласний центр туризму та краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР при підтримці Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації і є складовою частиною системи туристсько-краєзнавчої роботи з учнівською молоддю в області.

Наш гурток "Пішохідний туризм", керівник Хомякова О.М., посів ІІ місце у номінації «Гурток-лідер туристсько-спортивного напр ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 26.03.2018

16-18 березня був проведений Відкритий Кубок Запорізької області зі спортивного гірського туризму на штучному рельєфі "Кубок Едельвейса"
Взяло участь 17 команд з Вільногірська, Вільнянська, Кривого Рогу, Мелітополя та Запоріжжя. 
Ми дуже вдячні всім тим, хто підтримав нас та допоміг у проведенні та организаціїї. Дякуемо спортсменам за участь, дружні відносини та розуміння! ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 21.03.2018

Пройшли відкриті обласні змагання Дніпропетровської області з гірського туризму "Рукавичка- 2018" у віковій групі 2003-2004 р.н.. В змаганнях взяли участь 3 команди "Едельвейс". На дистанціях "Гiрські перешкоди" "Рятувальні технічні прийоми" дві команди виступили з високими результатами. Отримали Перше та Друге місце в загальному заліку та на дистанціях змагань. Дякуємо організаторам змагань та бажаємо їм наснаги. Вітаємо переможців!!!
Додав: Admin | Дата: 11.02.2018

Пройшов Чемпіонат області по гірському туризму в закритих приміщеннях "Рукавичка 2018" на дистанціях 3 і 4 класів. Вихованці клубу "Едельвейс" виступали на дистанціях "Гірські перешкоди" і "Рятувальні роботи". Де зайняли ПЕРШІ і ДРУГІ місця!!! Вітаємо! ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 05.02.2018

Шкільний батьківський клуб «Берегиня» розпочав свою роботу. Перше засідання відбулося у туристсько-спортивному клубі «Едельвейс». Запрошені батьки 4-8 класів. Керівники гуртків презентували свою роботу. Батьки мали можливість взяти участь у майстер-класах спортивного орієнтування, в’язання вузлів, надання першої медичної допомоги та спробувати свої сили на скалодромі, як це роблять їх діти. Батьки з цікавістю пройшли всі етапи майстер- класів. В кінці засідання батькам запропонували заповнити анкети, де вони виразили свою вдячність керівникам гуртків та задоволеність від зустрічі. ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 05.12.2017

Протягом листопада у СТК "Едельвейс" пройшла першість комплексу з пішохідного туризму. Перможцями стали коменди 11 та 6Б класу. Вітаємо! Дивитися фото>>>
Додав: Admin | Дата: 01.12.2017

Вітаємо команди СТК "Едельвейс" з перемогою в Кубку України з гірського туризму (друге місце) і в Кубку Полтавської області з гірського туризму (перше місце)!!! Бажаємо спортсменам нових перемог та міцного здоров'я!!!
Додав: Admin | Дата: 24.11.2017

У жовтні наші учні брали участь у районній туристсько-пізнавальній грі "Квітка-семицвітка". Дві команди представляли наш навчальний заклад і посіли 1 та 2 місця. Вітаємо!!!
Додав: Admin | Дата: 21.10.2017

Навчально-тренувальний рік увінчався успішним сходженням на найвищу точку нашої країни. Група вихованців клубу "Едельвейс" - Кузьміна Аліна, Кириленко Юлія, Гордієнко Атрем, Коляда Катерина, Романенко Анастасія, Хомяков Євген, ДанілевскійДаніл, Гудзь Жанна під керівництвом Хомякової Є.М. пройшли похід 3-тього ступеня складності по Карпатах з заходом на 4 двотисячника. Успіхом стало сходження на г.Говерлу (2061м) в ясний сонячний день. Не дивлячись на різкі зміни погоди, діти винесли для себе величезний досвід і масу позитивних емоцій. Дивитись фото >>> ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 20.07.2017

Вітаємо молодшу команду СТК "Едельвейс" з успішним дебютом у обласному Чемпіонаті з гірського туризму "Мала Хортиця-2017 ". Перше місце на дистанції "Гірські перешкоди", склад команди: Шаповалов Феодосій, Григор'єва Ганна, Кузьміна Аліна, Коляда Катерина. Третє місце на дистанції "Рятувальні технічні прийоми", склад команди: Шаповалов Феодосій, Григор'єва Ганна,Дацишина Вікторія Романенко Анастасія. У загальному заліку Друге місце. Команду нагородили дипломами, медалями та сертифікат на 800 грн. ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 06.06.2017

Вітаємо команду СТК "Едельвейс" з численними перемогами на обласному зльоті - змаганні серед учнівської молоді!!! Учасники команди: Кузьміна Аліна, Коляда Катерина, Кириленко Юлія, Гордієнко Артем, Романенко Анастасія, Дацишина Вікторія, Гудзь Жанна, Данилевський Данило. Ми перші на вогнищах, вузлах, перенесення потерпілого, пісні, і у всій конкурсній програмі. Другі на медицині, фото, смузі перешкод. Треті на орієнтуванні.
Додав: Admin | Дата: 06.06.2017

Наша команда з туризму, яка брала участь у багатьох конкурсах, що проходили цього навчального року, за підсумками посіла І місце в районі! Вітаємо!!!
Додав: Admin | Дата: 01.06.2017

Вітаємо вихованців клубу «Едельвейс» з успішним виступом на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму!!! Спротсмениы гідно представили Запорізьку область, місто, клуб і школу №70 (випускниками якої є Ємельянова Анастасія та Шаповалов Феодосій, Григор'єва Ганна закінчує 11 клас, Мельничук В'ячеслав випускник школи №103.)
Спортсмени посіли третє місце серед 8 команд з різних областей нашої країни. Команду підготували тренери СТК "Едельвейс" Решетняк Л. В. та Хомякова О. М.
Хочемо розділити успіх всіх причетних і завжди готових прийти на допомогу людей: керівництво школи та клубу! Кл ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 10.04.2017

ВІТАЄМО ВИХОВАНЦІВ КЛУБУ "ЕДЕЛЬВЕЙС" З ЧИСЛЕННИМИ ПЕРЕМОГАМИ В Обласних змаганнях зі спортивного гірського туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді!!!
Молодша команда у складі:
Кириленко Юлія Романенко Анастасія Гордієнко Артем Гудзь Жанна
Романенко Настя і Кириленко Юля —І місце на дистанції "Гірські перешкоди. Зв'язки" (змішані)
Гордієнко Артем і Гудзь Жанна - ІІ місце на дистанції "Гірські перешкоди. Зв'язки" (змішані)
Кириленко Юлія - І місце на дистанції "Гірські перешкоди.Особисті змагання"
Романенко Анаст ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 27.03.2017

9 лютого у СТК "Едельвейс" пройшли районні змагання з шахів. У змаганнях взяли участь команди з 11 шкіл району. 1 місце - ЗОШ №83, 2 місце - гімназія №107, 3 місце - гімназія №8
Додав: Admin | Дата: 18.02.2017

Вітаємо команди СТК "Едельвейс" з перемогою у відкритих змаганнях з гірського туризму"ВИСОТА 2017" Кузьміна Аліна, Коляда Катерина, Романенко Анастасія, Гордієнко Артем, Кириленко Юлія Злобіна Дарина. Змагання проходили в м. Верходніпровск, Дніпропетровська обл. Команда посіла друге місце на дистанції «Гірські перешкоди», друге місце на дистанції «Рятувальні технічні прийоми» і ПЕРШЕ МІСЦЕ В ЗАГАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ!
В особистому заліку Коляда Катерина посіла друге місце серед дівчаток, і Романенко Анастасія посіла третє.
Всього виступало 13 команд з різних міст Дніпропетровкої облас ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 12.12.2016

1-22 23-39

Пошук по сайту

Новини клубів

Підручники

Дії в надзвичайних ситуаціях

Книга про школу

Офіційні посилання

Міністерство освіти і науки УкраїниТВО Комунарського районуЦентр оцінювання якості освітиКоли потрібна допомога:

Адреси та телефони служб МВС, в які можна звертатися в разі потреби можна знайти тут>>

Самоврядування

Президент школи


Бірюков Руслан, 11 - А клас

Всеукраїнські конкурси

Сайти вчителів

Новинu osvita.ua