Стань успішним разом з нами!

Навчально-виховний комплекс №70 - це загальноосвітня школа №70, клуб дітей з особливими потребами "Джерело", спортивно-туристичний клуб "Едельвейс"

Вітаю Вас Гість | RSS Место под блок
20:13
Шевченківські дні
В школі до річниці Тараса Григоровича Шевченка були проведені такі заходи:
- Години спілкування на тему «І говорило полотно про муки, про його будні і його свята».
- Учні 9б класу оформили стенд «Ми тебе не забули, Тарасе!».
- У бібліотеці оформлено виставку творів Т.Г.Шевченка «Шевченко не поет, а голос душі українського народу».
- Учитель української мови та літератури Ковтун В.В. провела урок у 8А класі на тему : «Вчимося за Шевченком». Діти згадали біографію творця, його твори та порівнювали їх з сьогоденням.
- У 3а класі В.П.Зінченко провела брей-ринг «Уклін тобі, Тарасе», який сприяв вихованню національної свідомості учнів. Діти працювали в командах, показували свої творчі здібності, прагнення бути справжніми українцями з почуттям гордості за Україну та її національного генія Т.Г. Шевченка.
- У 2а класі проведено виховний захід «Незабутній Шевченко» (театралізоване читання віршів, створення аплікацій до його творів).
- У 1-Б класі проведено годину спілкування до Дня народження видатного українського творця Тараса Григоровича Шевченка. Діти з цікавістю слухали розповідь класного керівника про життєвий шлях Великого поета. Учитель ознайомила дітей з віршами Шевченка. Учням було запропоновано намалювати ілюстрації до одного із його віршів.
- 9 березня в школі членами самоврядування проведений марафон «Вишиванка у серці кожного». Діти та вчителі у цей день були одягнені у національний одяг. Учні дуже відповідально підійшли до організації цього марафону та з гордістю ходили у вишиванках та віночках.
Додав: Admin
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук по сайту

Новини клубів

Підручники

Дії в надзвичайних ситуаціях

Книга про школу

Офіційні посилання

Міністерство освіти і науки УкраїниТВО Комунарського районуЦентр оцінювання якості освітиТеги

переможці конкурсів класні години конкурси декада наук клуб Джерело клуб Едельвейс виставка Федорченко О.О. Вецкур Н.С. Сапотницька Л.Є. Колодяжна В.А. Гриняєва Н.Г. Зінченко В.П. Ігнатова Н.П. бібліотечні уроки
Ковтун В.В. випускний До Дня писемності Перший дзвоник Марченко О.О. Новий рік Оцалюк Н.В. козацтво Гетьман М.О. Здановська С.В. Свинцицька Л.В. гуртки зустріч з ветеранами останній дзвоник театр свято Ковтун А.В. Шевченківські свята Мороз Г.Ю. Гоголенко О.А. Талдикіна І.І. Масляна акція Гетьман І.Д. Грифон Ковтун С.А. Учбова практика Панічева Н.М. Силенко І.Д. МАН свято Бевз Є.В. День Святого Миколая лінійка нагородження Летошка Т.В. майстер-клас Мироненко М.М. Корякіна Л.М. Учитель року Шмиголь Н.Ф. Шавульська Л.Г. Агітбригади екскурсія Бутник П.П. вибори президента Майданс Уколова О.А. День закоханих Примак С.В. Танигіна Л.М. Машошин В.П. Кот О.І. Сапешко Л.С. Понятенко Л.В.

Коли потрібна допомога:

Адреси та телефони служб МВС, в які можна звертатися в разі потреби можна знайти тут>>

Нове відео

Краса землі моєї

Запоріжжя місто для дітей

Самоврядування

Супер-класи-2017

4А, кл.кер.Зінченко В.П.
Highslide JS

8Б, кл.кер.Шмиголь Н.Ф.
Highslide JS

11, кл.кер.Свинцицька Л.В.
Highslide JS

Президент школи


Корякіна Ангеліна, 11 клас

Всеукраїнські конкурси

Сайти вчителівНовинu osvita.ua