Стань успішним разом з нами!

Навчально-виховний комплекс №70 - це загальноосвітня школа №70, клуб дітей з особливими потребами "Джерело", спортивно-туристичний клуб "Едельвейс"

Вітаю Вас Гість | RSS Место под блок


Головна » Новини »
СТК "Едельвейс"Клуб "Джерело"
Замовлення підручників

1 2 3 ... 41 42 »
Представники ювенальної поліції провели зустрічі з учнями з теми протидії булінгу.
... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 13.02.2019

З метою дослідження освітніх орієнтацій учнівської молоді та їх батьків проводиться анкетування щодо створення в Запорізькій області ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою для дівчат або ліцею-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.


Анкета для батьків >>>

Анкета для здобувачів освіти >>>

Додав: Admin | Дата: 04.02.2019

Додав: Admin | Дата: 30.01.2019

До Дня Соборності України в навчальному закладі було проведено ряд заходів під гаслом «Соборна мати – Україно! Одна на всіх, як оберіг»:
Класні керівники підготували та провели години спілкування «Україна – минуле, сучасне, майбутнє».
Серед класних колективів лідери учнівського самоврядування провели фотоконкурс «Україна – це ми».
Учні 1 – 4 класів взяли участь в акції «Живий ланцюг», як символ єдності України.
Учні 4 – А класу оформили стенд «Перлина – Україна, ти для нас одна єдина!» де розмістили всі області ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 23.01.2019

Додав: Admin | Дата: 31.12.2018

19 грудня пройшло святкування Дня Святого Миколая. Дивитися фото

 
Додав: Admin | Дата: 21.12.2018

До свята Святого Миколая у школі була проведена акція «Новорічний подарунок для бійця». Діти виготовили новорічні подарунки, обереги, вітальні листівки своїми руками. Також було організовано збір продуктів, предметів побуту та гігієни. Дякуємо батькам, учням, вчителям, всім небайдужим за допомогу. ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 21.12.2018

Протягом листопада-грудня 2018 року відбувся ІІ районний тур Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Вітаємо переможців та їх учителів! 
Додав: Admin | Дата: 20.12.2018

Тиждень початкових класів «Створення акмеологічного простору уроку як основного чинника для розвитку і самореалізації особистості»
В межах тижня були проведені такі заходи:
  • Урок-подорож 2-Б клас вчитель Мороз Г.Ю. «Звеселяйся, моя рідна мово!»
  • Урок-презентація з використанням QR-коду 2-В клас вчитель Козлова Я.В. «Осінні явища в житті рослин»
  • Урок-дослідження 3-Б клас вчитель Понятенко Л.В. «Охорона повітря від забруднення»
  • ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 20.12.2018

Вітаємо учителя хімії та основ здоров'я з перемогою у районному етапі конкурсу "Учитель року"! Тема уроку: «Особливості збереження здоров’я функціонування шкіри у підлітковому віці з урахуванням типу шкіри. Догляд за шкірою». ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 17.12.2018

Головне управління національної поліції в Запорізькій області інфориує про умови навчання у вищих навчальних закладах, які здійснюють підготовку поліцейських за державним замовленням  ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 17.12.2018

Учні 10 класу підготували відеоролик до Всесвітнього дня боротьби із СНІДом  ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 07.12.2018

В рамках Місячника безпеки життєдіяльності в школі проведені різноманітні заходи, а саме: конкурс дитячих малюнків «ДСНС – очима дітей», конкурс літературних творів «Що я знаю про рятувальників?», творчі конкурси «Сам собі рятівник» та вироби з прикладного матеріалу. Класні керівники провели виховні години, старшокласники відвідали підшефні класи молодшої ланки з вікторинами та презентаціями. ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 07.12.2018

Лікарі клініки «Дружньої до молоді» провели лекцію в 9б класі на тему «СНІД – страшна хвороба сьогодення».
Додав: Admin | Дата: 06.12.2018

Цього року Польща відзначає 100 річчя своєї незалежності. Учні нашої школи під керівництвом вчителя Гриняєвої Н.Г. взяли участь у конкурсі плакатів присяченому цій події. Роботи були опубліковані у збірці. Вітаємо учасників та їх керівника! ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 06.12.2018

Шановна Надіє Вікторівно, прийміть наші щирі вітання!
 
Додав: Admin | Дата: 27.11.2018

До Дня толерантності у школі проведено ряд заходів. На першому поверсі учні 5-б класу та члени самоврядування оформили тематичний стенд. Класні керівники 1-4 класів провели години спілкування на тему «Вчимося бути толерантними.»  Діти створили квіткову поляну толерантності. Класні керівники 5-11 класів провели тематичні класні години з нагоди Дня толерантності  ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 20.11.2018

Представники Червоного Хреста та волонтери провели лекцію у 10 класі на тему: «ВІЛ – проблема людства. Профілактика ВІЛ». ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 20.11.2018

Вітаємо ученицю 11 класу Коваль Юлію, яка взяла участь у обласному фестивалі національних фольклорних колективів «Запорізький Коловрат – 2018» та посіла третє місце. Дякуємо керівнику вокального гуртка Тетяні Володимирівні, яка підготувала учасницю до конкурсу. Бажаємо творчих успіхів та нових перемог! ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 13.11.2018

12 листопада пройшов районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя". Наша команда у складі учнів 6А, 7Б, 8Б класів під керівництвом вчителів фізкультури Ковтуна А.В. та Машошина В.П.  посіла ІІ місце. Вітаємо! ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 13.11.2018

Протягом жовтня були проведені заходи з реалізації предметно-методичного проекту «Створення акмеологічного простору уроку як основного чинника для розвитку і самореалізації особистості» предметів спортивно-естетичного циклу. ... Читати далі»
Додав: Admin | Дата: 13.11.2018


Пошук по сайту

Новини клубів

Підручники

Дії в надзвичайних ситуаціях

Книга про школу

Офіційні посилання

Міністерство освіти і науки УкраїниТВО Комунарського районуЦентр оцінювання якості освітиТеги

переможці конкурсів класні години конкурси декада наук клуб Джерело клуб Едельвейс виставка Федорченко О.О. Вецкур Н.С. Сапотницька Л.Є. Колодяжна В.А. Гриняєва Н.Г. Зінченко В.П. Ігнатова Н.П. бібліотечні уроки
Ковтун В.В. випускний До Дня писемності Перший дзвоник Марченко О.О. Новий рік Оцалюк Н.В. козацтво Гетьман М.О. Здановська С.В. Свинцицька Л.В. гуртки зустріч з ветеранами останній дзвоник театр свято Ковтун А.В. Шевченківські свята Мороз Г.Ю. Гоголенко О.А. Талдикіна І.І. Масляна акція Гетьман І.Д. Грифон Ковтун С.А. Учбова практика Панічева Н.М. Силенко І.Д. МАН свято Бевз Є.В. День Святого Миколая лінійка нагородження Летошка Т.В. майстер-клас Мироненко М.М. Корякіна Л.М. Учитель року Шмиголь Н.Ф. Шавульська Л.Г. Агітбригади екскурсія Бутник П.П. вибори президента Майданс Уколова О.А. День закоханих Примак С.В. Танигіна Л.М. Машошин В.П. Кот О.І. Сапешко Л.С. Понятенко Л.В.

Коли потрібна допомога:

Адреси та телефони служб МВС, в які можна звертатися в разі потреби можна знайти тут>>

Нове відео

Соборність 2019 ЗНВК№70

ЗНВК № 70 День Соборнос...

Самоврядування

Президент школи


Ракус Єва, 10 клас

Всеукраїнські конкурси

Сайти вчителівНовинu osvita.ua