НВК №70 м.Запоріжжя - Вступ до школи

Стань успішним разом з нами!

Навчально-виховний комплекс №70 - це загальноосвітня школа №70, клуб дітей з особливими потребами "Джерело", спортивно-туристичний клуб "Едельвейс"

Вітаю Вас Гість | RSS Место под блок
Витяг із Статуту ЗНВК №70

ІІІ. Зарахування учнів до комплексу та їх відрахування

3.1. За комплексом закріплена відповідна територія обслуговування і до початку навчального року заклад бере на облік учнів, які мають його відвідувати.

3.2. Зарахування учнів до всіх класів комплексу здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.

3.3. Керівник комплексу зобов'язаний вжити заходів щодо ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до комплексу, його Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

3.4. Зарахування учнів здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом директора комплексу.

3.4.1 Для зарахування учня до шкільного підрозділу комплексу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу III ступеня - документ про відповідний рівень освіти. До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

3.4.2. До вечірніх (заочних) класів комплексу зараховуються учні незалежно від місця проживання на підставі особистої заяви (для неповнолітніх-заяви батьків або осіб, які їх замінюють), свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка і документа про наявний рівень освіти. При переведенні учнів до вечірніх (заочних) класів з іншого загальноосвітнього навчального закладу, крім зазначених документів, додається особова справа учня. Особи, які не мають необхідних документів (за винятком свідоцтва про народження (копії), медичної довідки), можуть бути прийняті до будь-якого вечірнього (заочного) класу, крім випускного 11 (12)-го, за їх особистою заявою (для неповнолітніх - заявою батьків або осіб, які їх замінюють) на основі 8 атестації, проведеної педагогічними працівниками вечірніх класів, за погодженням з місцевим органом управління освітою. Зарахування учнів до випускного 11 (12)-го класу протягом навчального року здійснюється за погодженням з місцевим органом управління освітою на підставі особистої заяви учня (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють) та за наявності документа про базову загальну середню освіту.

3.4.3. До спортивно-туристичного клубу «Едельвейс», клубу дітей з особливим потребами «Джерело» приймаються на безоплатній основі всі бажаючі учні Комунарського району на підставі заяв батьків або осіб які їх замінюють.

3.5. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до комплексу відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

3.6. Відрахування дитини з комплексу може здійснюватись: за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють; на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у навчальному комплексі.

3.7. Переведення учнів комплексу до наступного класу здійснюється у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти. У разі вибуття учня з населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до навчального закладу заяву із зазначенням причини вибуття. У разі переходу учня до іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого навчального закладу

Прийом дітей до 1 класу 

      До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років.

      Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:

 • заяву на ім'я директора загальноосвітнього навчального закладу,
 • копію свідоцтва про народження дитини,
 • медичну картку встановленого зразка.

 

 

Прийом дітей у 2-9 класи

 

     Для зарахування дитини до 2-9 класів батьки або особи, які їх замінюють, подають:

 • заяву на ім'я директора загальноосвітнього навчального закладу,
 • копію свідоцтва про народження дитини,
 • медичну картку встановленого зразка,
 • особову справу дитини, видану їм з місця попереднього навчання.

 

                                        Прийом дітей у 10-11 класи

 

   Для зарахування дитини до 10-11 класів батьки або особи, які їх замінюють, подають:

 • заяву на ім'я директора загальноосвітнього навчального закладу,  
 • копію свідоцтва про народження дитини,
 • медичну картку встановленого зразка,
 • особову справу дитини, видану їм з місця попереднього навчання,
 • свідоцтво про базову загальну освіту (+ додаток до нього)

 

 


Голосування


Підтримаємо наших педагогів-учасників Міської педагогічної виставки!

Пошук по сайту

Новини клубів

Дії в надзвичайних ситуаціях

Шкільна газета

Книга про школу

Офіційні посилання

Міністерство освіти і науки України

НВК 23


ТВО Комунарського району

НВК 23


Центр оцінювання якості освіти

Гімназія 6


Теги

переможці конкурсів класні години конкурси декада наук клуб Джерело клуб Едельвейс виставка Федорченко О.О. Вецкур Н.С. Сапотницька Л.Є. Колодяжна В.А. Гриняєва Н.Г. Зінченко В.П. Ігнатова Н.П. бібліотечні уроки
Ковтун В.В. випускний До Дня писемності Перший дзвоник Марченко О.О. Новий рік Оцалюк Н.В. козацтво Гетьман М.О. Здановська С.В. Свинцицька Л.В. гуртки зустріч з ветеранами останній дзвоник театр свято Ковтун А.В. Шевченківські свята Мороз Г.Ю. Гоголенко О.А. Талдикіна І.І. Масляна акція Гетьман І.Д. Грифон Ковтун С.А. Учбова практика Панічева Н.М. Силенко І.Д. МАН свято Бевз Є.В. День Святого Миколая лінійка нагородження Летошка Т.В. майстер-клас Мироненко М.М. Корякіна Л.М. Учитель року Шмиголь Н.Ф. Шавульська Л.Г. Агітбригади екскурсія Бутник П.П. вибори президента Майданс Уколова О.А. День закоханих Примак С.В. Танигіна Л.М. Машошин В.П. Кот О.І. Сапешко Л.С. Понятенко Л.В.

Коли потрібна допомога:

Адреси та телефони служб МВС, в які можна звертатися в разі потреби можна знайти тут>>

Нове відео

ЗНВК №70 "День Соб...

Голодомор ЗНВК № 70

Самоврядування

Супер-класи-2017

4А, кл.кер.Зінченко В.П.
Highslide JS

8Б, кл.кер.Шмиголь Н.Ф.
Highslide JS

11, кл.кер.Свинцицька Л.В.
Highslide JS

Президент школи


Корякіна Ангеліна, 11 клас

Всеукраїнські конкурси

Сайти вчителівНовинu osvita.ua