НВК №70 м.Запоріжжя - Історична довідка

Стань успішним разом з нами!

Навчально-виховний комплекс №70 - це загальноосвітня школа №70, клуб дітей з особливими потребами "Джерело", спортивно-туристичний клуб "Едельвейс"

Вітаю Вас Гість | RSS Место под блок
Нашій школі цілих 58 рокiв...
А що ми про них знаємо? Перегорнемо сторінки шкільної історії. 
Свідоцтво про народження:
Ім'я — середня школа III ступеня № 70
Дата народження — 1 вересня 1959 року
Місце народження — м. Запоріжжя. Жовтневий район
Батьки — Жовтневий районний виконавський комітет
Діти—17 класів
 
Перший директор Тіщенко Ніна Михайлівна. Працелюбну, справедливу, відповідальну, її з теплом згадують випускники 1960-1962 рр.
nullРозквіт школи одинадцятирічки для старших (9,10,11 класів) припав на 1963 рік. Директором в школу прийшла людина, яка пройшла військові роки, загартований полем бою — Папуча Іван Харлампійович (1963-1968рр.). У школі панував військовий порядок і дисципліна. Набір в школу (у 9 класи) здійснювався по конкурсу свідоцтв про неповну середню освіту. 
 Тільки у 1965 - 66 навчальному році, під час переходу на десятирічну освіту, школа випустила 15 випускних класів: 7 кл. — "одинадцятих" і 8 кл. — "десятих".

Школа такого типу була єдиною в нинішньому Комунарському районі. Випускники школи мали високий рівень навченості, багато медалістів. Школа була однією з кращих шкіл Жовтневого району.
nullУ 1968 році вийшов закон "Про обов'язкову середню освіту". Виконувати його припало на долю Карташової Ольги Іванівни, депутата, відмінного директора-хазяїна, яка змогла забезпечити гарний ремонт школи, кабінетів, шкільної котельні. У нашу школу почали йти учитись всі учні 9-х класів, які з різних причин не змогли продовжувати вчитися в колишніх школах.
У 1974 році посаду директора займає учитель фізики нашої школи Малєєв Олександр Петрович. Школа продовжує набір випускників 8-х класів, але збільшила набір в початкові класи.null
З 1977 року директором в школі працювала Цекова Лілія Іванівна — чудовий фахівець, добра і м'яка людина. Лілія Іванівна впроваджувала в практику навчання дітей-шестирічок. У школі були організовані: харчування, денний сон, ігри, навчання.
В кінці 80-х, як і вся країна, школа переживала період "нестримної демократії": скасована шкільна форма, скасована піонерська організація, в шкільних планах скрізь "що хочемо".

nullДиректор школи Мельников Костянтин Іванович (1987-2002 рр.) гнучко почав керувати цією "повінню", формував демократичні основи управління. Костянтин Іванович прагнув змінити в школі все.
У 1993-2017 роках реалізувалася ідея створення школи-комплексу - навчально-виховний комплекс технічного профілю. До комплексу увійшли 6 підрозділів:
• Загальноосвітня школа 1-3 ступенів №70
• Міжшкільній навчально-виробничий комбінат
• Клуб дітей з особливими потребами «Джерело»
• Спортивно-туристичний клуб «Едельвейс»
• Спортивно-технічний клуб «Струм»
• Вечірня загальноосвітня школа 2-3 ступенів №20
У 2017 році за рішенням Запорізької міської ради ЗНВК ТП був перейменований на ЗНВК №70, який тепер складається з загальнооствітньої школи №70, СТК "Едельвейс", клубу дітей з особливими потребами "Джерело". К
ерує комплексом директор - Гігаурі Надія Вікторівна (з 2002р.), яка продовжує укріплювати зв’язки між усіма підрозділами комплексу, налагоджує зв’язки з вищими навчальними закладами міста, піклується про підвищення якості навчального процесу в закладі, оновлення матеріально-технічної бази, становлення сучасного іміджу комплексу.

 

  

Пошук по сайту

Новини клубів

Підручники

Дії в надзвичайних ситуаціях

Книга про школу

Офіційні посилання

Міністерство освіти і науки УкраїниТВО Комунарського районуЦентр оцінювання якості освітиКоли потрібна допомога:

Адреси та телефони служб МВС, в які можна звертатися в разі потреби можна знайти тут>>

Самоврядування

Президент школи


Бірюков Руслан, 11 - А клас

Всеукраїнські конкурси

Сайти вчителів

Новинu osvita.ua