НВК №70 м.Запоріжжя - Випускники-медалісти

Стань успішним разом з нами!

Навчально-виховний комплекс №70 - це загальноосвітня школа №70, клуб дітей з особливими потребами "Джерело", спортивно-туристичний клуб "Едельвейс"

Вітаю Вас Гість | RSS Место под блок

                                     2018 рік                                                                        2015 рік

                                                         

Корякіна                                                                               Губа

Ангеліна                                                                            Олексій

 

2014 рік

                                                          

Здановська Карина                                                           Лисенко Максим

 золота медаль                                                                    срібна медаль

 

2013 рік

                     

  Лук'яненко Катерина       Синиця Юлія              Чугуй Аліна             Скрябіна Анна

      золота медаль          золота медаль            срібна медаль           срібна медаль

2012 рік

                                                 

                   Ємельянова Анастасія                           Піроженко Анна

                       золота медаль                                    срібна медаль

                                                             2011 рік

                                               

      Андрух Ая                            Роздобутько Валерія                        Завидна Ангеліна

    золота медаль                            золота медаль                               золота медаль

                                                            2010 рік

                                              

 Мельников Ілля                          Паскаль Анастасія                     Кравцова Олександра

  золота медаль                              золота медаль                             золота медаль 

2009рік

null

 Ткаченко Євген -  срібна медаль 

null

Стрельцов Антон - переможець

республіканського етапу

захисників наукових робіт 

Малої академії наук.

 

2008рік
Аде Аліна - золота медаль                         Григор'єва Тетяна - золота медаль

 

 

2007рік
Беззубець Олена - срібна медаль

 

2006рік
Гетьман Магарита - золота медаль              Булгакова Маргарита - золота медаль
Вишник Анастасія - золота медаль              Горулько Яна - срібна медаль
Омелюсик Юлія - срібна медаль

 

2005рік
Дубцова Анастасія - срібна медаль              Потужна Євгенія - срібна медаль
Шеремет Анастасія - золота медаль             Бікарюкова Наталія - срібна медаль

              

 
2004рік
Волик Лєся - золота медаль                        Андрющенко Світлана - золота медаль
Кравченко Дмитро - золота медаль
 
2002рік
Бєлокоз Світлана - золота медаль               Бражиненко Аліна - золота медаль
Д'яченко Олена - золота медаль
 
2001рік 
Стругацький Андрій - золота медаль            Степанов Павло - золота медаль
Камушков Олександр - золота медаль          Баранов Олександр - золота медаль
Євдокименко Євген - срібна медаль             Маказан Роман - срібна медаль
    
 
2000рік
Танигіна Євгенія - золота медаль                 Сератюкова Ганна - золота медаль
Волошина Олена- золота медаль                  Федоренко Марина - золота медаль
 
1999рік
Джосан Катерина - золота медаль                Русанов Михайло - золота медаль
Потужна  Ірина - золота медаль                   Морозенко Олексій - срібна медаль
 
1998рік
Ковтун Світлана - золота медаль                  Дубських Ганна - золота медаль
Чорний Олександр - золота медаль              Абакуменко Роман - золота медаль
Батій Олена - срібна медаль                         Кірпічов Віталій - срібна медаль
 
1997рік

Оцалюк Олена - золота медаль                   Мітусов Андрій - золота медаль

1996рік
Карлюк Катерина                                          Мороз Юлія

Ястребілова Вікторія                                      Шамрай Катерина

Камушкова Олена 

      
1995рік
Шмиголь Ніна - золота медаль
 
1991рік
Толкачова Ірина - срібна медаль
 
1989рік
Бордюг Олег - срібна медаль                     Мітяєв Святослав - срібна медаль
 
1988рік
Каланджи Галина - золота медаль               Кравченко Олена - золота медаль
Йожикова Олена - срібна медаль                Татарникова Ірина - срібна медаль
Степанченко Ольга - срібна медаль
 
1987рік
Силина Інна - золота медаль                      Яковлєва Тетяна - золота медаль
Нечай Світлана - срібна медаль
 
1985рік
Черткова Яна -золота медаль                      Доконт Роман - золота медаль
Пустовая Світлана - золота медаль              Калюжняк Тетяна - золота медаль
Демчук Олександр - золота медаль              Масловець Людмила - золота медаль
 
1984рік
Маслова Наталія - золота медаль                 Дзюба Анжела - золота медаль
 
1983рік
Бикова Марина - золота медаль
 
1982рік
Письменна Алла - золота медаль                 Жученко Людмила - золота медаль
 
1981рік
Мульченко Тетяна - золота медаль
 
1979рік
Бінякова Тетяна - золота медаль                 Горелов Андрій - золота медаль 
Горлач Ірина - золота медаль                     Проц Ірина - золота медаль
Яковлєва Наталія - золота медаль              Федорченко Світлана - золота медаль 
Безуглая Лілія - золота медаль 
 
1977рік
Манойло Олена                                          Бикова Тетяна
Таранова Євгенія                                      Фенога Тетяна
Федулова Нелла                                        Дрожкіна Алла
 
1976рік 
Масловець Людмила                                  Дрожкіна Євгенія
Казацька Ольга
 
1975рік
Москалик Людмила                                    Притула Ніна
Щеглова Наталія                                       Носенко катерина
Шевченко Валентина
 
1974рік
Захаров Ігор                                              Зуєва Лариса
 
1972рік
Сазанов Михайло - золота медаль
 
1970рік
Сакович Людмила - золота медаль               Кашта Олександр - золота медаль
Липунцов Олександр - золота медаль           Бурчак Олена - золота медаль
Ємина Вєра - золота медаль
 
1969рік
Зайцева Галина                                         Папуча Зоя
Тюпа Наталія
 
1968рік
Власенко Олена - золота медаль                 Токарь Аркадій - золота медаль
Гульник Майя - срібна медаль                     Айсина Наіля - срібна медаль
Моргун Наталія - срібна медаль                   Биходорова Світлана - золота медаль
Кулішенко Галина                                       Єрьоменко Володимир - срібна медаль
Куницька Ірина - золота медаль                  Солохін Григорій - срібна медаль
Хейло Леонід - срібна медаль                     Мочалова Олена - золота медаль
Фіногенов Юрій - срібна медаль                  Халіна Вєра -срібна медаль
 
1967рік
Гетта Наталія - срібна медаль                     Мележиков Ігор - золота медаль
Май Ігор - срібна медаль                           Малишева Галина - срібна медаль

Шендерова Ганна - срібна медаль               Кортунова Валентина - срібна медаль

Фролова Тамара - срібна медаль                 Коломоєць Ольга - срібна медаль
Хіньов Валерій - срібна медаль
 
1966рік
Бабарико Світлана - срібна медаль             Караванська Наталія - срібна медаль
Шевченко Анатолій - золота медаль            Березіна Валентина - срібна медаль
Гусєва Євгенія - золота медаль                   Литвок Наталія - золота медаль
Лузгіна Людмила - золота медаль                Назарова Олександра - срібна медаль
Челакова Людмила - золота медаль            Дорожко Зоя - срібна медаль
Проскуріна Ольга - срібна медаль               Ушакова Лариса - золота медаль
Ключиков Євген - золота медаль                Воскобойнік Євген - срібна медаль
Уколов Петро - срібна медаль                     Береговенко Ольга - срібна медаль
Касьянова Тетяна - золота медаль              Кожушкіна Олександра - срібна медаль
Мамченко Ірина - срібна медаль                 Новосьолова Олександра - срібна медаль
Степанова Світлана - золота медаль           Тюлякова Людмила - срібна медаль
Ячменева Наталія - срібна медаль               Духонченко Валентина - срібна медаль
 
1965рік
Пономарьов Сергій - золота медаль           Великодна Ольга - срібна медаль
Глущенко Тетяна - срібна медаль               Клейнерман Катерина - срібна медаль 
Липунцова Тамара - золота медаль
 
1964рік
Брейтгандт Іраїда - срібна медаль             Носенова Лідія - срібна медаль
Сидун Наталія - золота медаль                 Столбинський Володимир -золота медаль
Шевченко Галина - срібна медаль             Авербах Людмила - срібна медаль
Кущ Галина - золота медаль                    Тизенберг Олександр - золота медаль
Папуча Володимир - золота медаль           Кузнєцов Юрій - золота медаль
 
1963рік
Євсюкова Жанна - срібна медаль              Кондратьєва Надія - золота медаль
Шенгелія Георгій - срібна медаль

Пошук по сайту

Новини клубів

Дії в надзвичайних ситуаціях

Книга про школу

Офіційні посилання

Міністерство освіти і науки України



ТВО Комунарського району



Центр оцінювання якості освіти



Теги

переможці конкурсів класні години конкурси декада наук клуб Джерело клуб Едельвейс виставка Федорченко О.О. Вецкур Н.С. Сапотницька Л.Є. Колодяжна В.А. Гриняєва Н.Г. Зінченко В.П. Ігнатова Н.П. бібліотечні уроки
Ковтун В.В. випускний До Дня писемності Перший дзвоник Марченко О.О. Новий рік Оцалюк Н.В. козацтво Гетьман М.О. Здановська С.В. Свинцицька Л.В. гуртки зустріч з ветеранами останній дзвоник театр свято Ковтун А.В. Шевченківські свята Мороз Г.Ю. Гоголенко О.А. Талдикіна І.І. Масляна акція Гетьман І.Д. Грифон Ковтун С.А. Учбова практика Панічева Н.М. Силенко І.Д. МАН свято Бевз Є.В. День Святого Миколая лінійка нагородження Летошка Т.В. майстер-клас Мироненко М.М. Корякіна Л.М. Учитель року Шмиголь Н.Ф. Шавульська Л.Г. Агітбригади екскурсія Бутник П.П. вибори президента Майданс Уколова О.А. День закоханих Примак С.В. Танигіна Л.М. Машошин В.П. Кот О.І. Сапешко Л.С. Понятенко Л.В.

Коли потрібна допомога:

Адреси та телефони служб МВС, в які можна звертатися в разі потреби можна знайти тут>>

Нове відео

Краса землі моєї

Запоріжжя місто для дітей

Самоврядування

Супер-класи-2017

4А, кл.кер.Зінченко В.П.
Highslide JS

8Б, кл.кер.Шмиголь Н.Ф.
Highslide JS

11, кл.кер.Свинцицька Л.В.
Highslide JS

Президент школи


Корякіна Ангеліна, 11 клас

Всеукраїнські конкурси

Сайти вчителів



Новинu osvita.ua